Ekonomi

CNR fuarlarında depremzede firmalara ücretsiz destek

İSTANBUL (İGFA) –Bölgeye insani yardımlarını ilk günden beri kesintisiz sürdüren CNR Holding, deprem bölgesinde istihdam ve ihracatın önüne geçmek için bölge sanayicisine yüzde 100 takviye yapacak.

CNR tarafından düzenlenecek tüm fuarlarda yıl sonuna kadar depremden etkilenen illerdeki üreticilere ‘ücretsiz katılım desteği’ sağlanacak.

6 Şubat’ta CNR Holding’in takviyeleri, iki farklı depremle yüzyılın felaketini yaşayan Kahramanmaraş merkezli 10 şehre devam ediyor.

Depremin ilk gününden itibaren gıda, bebek bezi ve hijyenik ped yardımlarını kesintisiz olarak sürdüren CNR, şimdi de bölgede faaliyet gösteren sanayiciler için yeni bir ek program açıkladı.

6 Şubat’ta Türkiye’nin tarihin en büyük doğal afetlerinden biriyle sarsıldığını söyleyen CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Türkiye’nin fuarcılık alanında dünya markası CNR Holding’in sarsıntı bölgesindeki yaraları sardığını söyledi. üretime, istihdama ve ihracata müdahale etmez. Bölge sanayicisine ücretsiz fuar alanı ve stantlarla destek vereceğini belirterek, “Bu zorlu süreçte Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman ve Kilis sanayicilerine destek olmak gerekiyor. istihdamı, üretimi, ticareti ve ihracatı artırmak için bölge iş dünyasının yanında olmaya ve devamlılığına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu