Yaşam

YALI ÇAPKINI 47. BÖLÜM FRAGMANI İZLEYİN|| Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yalıçapkını Her Cuma STAR TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yalı Çapkını 47. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı! Peki Kingfisher yeni bölüm (BÖLÜM 47) ne zaman, fragmanı yayınlandı mı? Yalıçapkını 47. Bölüm Fragmanını İzleyin! Kingfisher Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Detaylar burada…

YALI ÇAPKINI 47. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Sevilen dizi Yalı Çapkını her cuma STAR TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Yalı Çapkını’nın yeni bölümü her çarşamba saat 19.00’da STAR TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Kingfisher Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

STAR TV’nin sevilen dizisi “Yalı Çapkını” her Cuma akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Yalıçapkını” her Çarşamba saat 19.00’da STAR TV’de izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

DİZİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Binnur Kaya, Tarık Buyruk Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Cemre Gümeli, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay

KONU NE İLE İLGİLİ?

Antepli güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarıyla evlenmesiyle yaşanan olayların anlatılacağı dizide, kendisi de yabancı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlenerek İstanbul’a gelin olarak gelen bir kızın hikayesi anlatılıyor. Antep’in önemli bir ailesinin kızıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu