Yaşam

Serpil Örümcer Fotoğraflarından Sonra Şarkılarını Satacak

Türkiye’nin Bayan Bacak olarak tanıdığı Serpil Örümcer, zorlu bir süreçten geçiyor. Ünlü oyuncu şarkılarını satışa çıkardığını duyurdu.

1967 yılındaki güzellik yarışmasında birinci olan ve ardından Türkiye’de mankenlik, oyunculuk ve şarkıcılık yaparak adından söz ettiren Serpil Örümcer, şimdilerde zorlu bir dönem yaşıyor. Türkiye’nin isminden daha çok kendisini Bayan Bacak olarak tanıdığı ünlü isim, yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle eski fotoğraflarını satışa çıkarmıştı. Ancak bu satışlardan istediği sonuçları alamayan Serpil Örümcer, şimdi ise şarkılarını satışa çıkaracağını duyurdu.

Tüm Şarkıları Tek CD’de Topladı

71 yaşındaki Serpil Örümcer yaptığı açıklamada tüm şarkılarını tek bir CD’de topladığını ve bu şarkılarını satışa çıkardığını söyledi. 300 TL’den satışa çıkan CD’lerin satılması Serpil Örümcer’in daha iyi bir hayat yaşamasını destekleyecek. Bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmasına karşılık son dönemlerinde ekonomik sorunlarla boğuşan Örümcer, yaptığı açıklamalarıyla sevenlerini üzmüştü.

Serpil Örümcer Fotoğraflarından Sonra Şarkılarını Satacak

Şarkılarından oluşan CD’si için sosyal medyadan açıklamalarda bulunan şarkıcı, isteyenlere imzalı bir şekilde CD’sini ulaştırabileceğini ifade ederek  “1970’li yılların sanatçısı Serpil Örümcer’im. Bazı ihtiyaçlarımdan ve borçlarımdan dolayı nostalji olarak şarkılarımı bir CD’de topladım. Onları satmak istiyorum. Eğer arzu ederseniz adresinize imzalı olarak gönderirim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diliyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Faturalarını ödemekte dahi zorluk yaşadığını aktaran sanatçının sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşıma destek gelirken bu desteklerin sanatçıya ne kadar fayda sağlayabileceği bilinmiyor.

kadinhanihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu