Haber

Önümüzdeki aylarda Steam’e dört Ubisoft oyunu daha eklenecek

Ubisoft’un Buhar . Oyunlar, Mayıs ve Haziran aylarında Steam’de piyasaya sürülecek.

BUHAR’A DÖRT UBISOFT OYUNU GELİYOR

Ubisoft’un 2021 yılında çıkan en sevilen açık dünya aksiyon macera serisi Far Cry, Riders Republic, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction ve Monopoly Madness oyunlarının son oyunu Far Cry 6, Steam mağazasındaki yerini aldı.

  • Uzak Ağlama 611 Mayıs 2023
  • Binici Cumhuriyeti8 Haziran 2023
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Çıkarımı15 Haziran 2023
  • Tekel Çılgınlığı22 Haziran 2023

FİYATLAR NE KADAR OLACAK?

Şu anda oyunun çıkış fiyatları hakkında bir bilgi yok ancak Nisan 2023 prestijine sahip oyunların yeni Epic Games satış fiyatları şu şekilde:

  • Far Cry 6 – 699,00 TL
  • Binici Cumhuriyeti – 699,00 TL
  • Gökkuşağı Altı Çıkarma – 469,00 TL
  • Tekel Çılgınlığı – 349,00 TL

Ubisoft’un daha önce Steam platformuna çıkan bir diğer açık dünya aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Valhalla, Epic Games’ten daha yüksek bir fiyatla çıkış yapmıştı. Bunun nedeni Steam’deki güncel kur farkıdır. Dolayısıyla Steam’de çıkacak bu dört Ubisoft oyununun fiyatının biraz daha yüksek olması bekleniyor.

UZAK ÇAĞLAMA 6

Zamanın geçmişte kalmış gibi göründüğü tropik bir cennet olan Yara’ya hoş geldiniz. Yaralı diktatör Anton Castillo, onun kanlı adımlarını takip eden oğlu Diego ile birlikte ülkeyi eski ihtişamlı günlerine geri döndürme iddiasıyla ülkeyi demir yumrukla yönetmekte ve hiçbir zorbalıktan çekinmemektedir. Bu zalim rejim, elbette devrimci bir ayaklanmaya yol açar.

BİNİCİLER CUMHURİYETİ

Republic of Riders’ın devasa çok oyunculu oyun alanına katılın! Kayak, snowboard, bisiklet veya tulumunuzla kuralları koyduğunuz ve yıktığınız açık bir dünya sporCennetinizi keşfedin.

RAINBOX SIX ÇIKARMA

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, siz ve ekibinizin sürekli gelişen bir uzaylı tehdidiyle karşı karşıya kaldığınız, taktiksel, işbirlikçi bir PvE birinci şahıs nişancı oyunudur. Grup çalışması, taktikler ve mükemmel uygulama, hayatta kalmanız için çok önemlidir.

TEKEL ÇILGINLIĞI

En sevdiğiniz emlak ticareti oyununu daha önce hiç görmediğiniz bir biçimde yeniden keşfedin. Bay MONOPOLY tatildeyken yerine kalıcı birini arıyor! Bay Tekel’in yerini almaya kimin uygun olduğunu görmek için gerçek zamanlı bir rekabet yarışına girmeye hazır olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu