Yaşam

O Girl 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Girl yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Kız yeni bölümde neler olacak?

O kız İçerik Evi imzalı, yönetmenliğini Hasret Günhan’ın yaptığı, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı, ilk bölümü 21 Eylül 2022’de yayınlanan drama Türk televizyon dizisidir. O Girl 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Kız yeni bölümde ne yapacak?

O KIZ SAAT KAÇ?

O Kız her Çarşamba 20:00’de Kanal D’de.

O KIZ 23. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

That Girl 22.bölüm fragmanının ardından 23.bölüm fragmanının da yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

SON BÖLÜMDE O KIZA NE OLDU?

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi O Girl her bölümü 21. bölümüyle 22 Şubat Çarşamba akşamı ekrana geldi. 22 Şubat Çarşamba günü yayınlanan That Girl yirmi birinci bölümünde neler yaşandı? O Kız 21. Bölümde Sitare, Zeynep’e tüm gerçekleri anlatıyor! O Kız 21.Bölüm full izle! That Girl’ün yirmi birinci bölümünde neler yaşandı? O Kız dizisinin oyuncuları kimlerdir? Başrollerini Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer’in paylaştığı O Girl dizisi, Zeynep ile zihinsel engelli babası Kadir’in hayatını konu alıyor!

O Kız 22 Şubat Çarşamba günü yayınlanan 21. bölümde Sitare’nin dünyası başına yıkılıyor!

Sitare ve Ozan’ın hesaplaşması sürerken Zeynep daha fazla dayanamaz ve ortaya çıkar. Sitare ve Ozan büyük bir şok yaşarlar, Zeynep onlara açıklamaya fırsat bile vermeden nişandan ayrılır. Melek, dünyası başına yıkılan Zeynep’i teselli etmek için hızla devreye girerken, Sitare ikisini görünce Melek’in kendi tarafında oynadığını anlar ama ilk kez pozisyon alamayacak kadar hazırlıksız yakalanır. Sitare, Kadir’i hızla topa vuruyor. Kadir’e Zeynep’in kendisine kırıldığını söyler ve ondan yardım ister. Kırgınlıklara dayanamayan Kadir, Sitare ile Zeynep’i barıştırmak için kolları sıvar ve bir oldubitti ile ikiliyi buluşturur. Sitare, Zeynep’le yalnız kalma fırsatını yakalayınca elinden gelen tek şeyi yapar ve ona Ozan’la ilgili itirafta bulunur.

O Kız heyecan dolu yeni bölümüyle her Çarşamba akşamı 20.00’de Kanal D’de.

O KIZ YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

O Kız 22. Bölüm Fragmanı – 2. Fragmanı yayınlandı! Sitare, Zeynep’in gerçek babasının peşinde!

Annesinin Melek olduğunu öğrenen Zeynep büyük bir yıkım yaşar. Sitare ise ilk kez yaşadığı gerçek aşkın bedelini öder. Getirdiği sürpriz isimle ortalık sallanacak.

O Kız yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de özet olmadan Kanal D’de!

O KIZ DÖKÜM

Erkan Petekkaya : Kadir

Sezin Akbaşoğulları : Sitare

Cengiz Orhon: Ozan

Dilin Döğer : Zeynep

Ahmet Mekin : İsmail

Asiye Dinçsoy : Türkan

Orhan Kılıç : Fevzi

Ayten Uncuoğlu : Fatma

Münire Apaydın : Nimet

Ilgın Çakır : Maden

Melih Selçuk : Salih

Ece Efe : İpek

Göktuğ Yıldırım : Mustafa

Cem Kurtoğlu : Arkın

Ali Öner : Doruk

Deniz Bakacak : Seda

Mustafa Konak : Yusuf

Gökdemir Nehri : Esma

Zeynep Sönmez : Seher

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu