Haber

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’ya Afet Bölgesi Hizmet Özel Ödülü

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından afet bölgesinde yaptığı hizmetlerden dolayı “Afet Bölgesi Hizmet Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, “Sermayeye Değer Ödülleri” töreni Medya Ankara Haber Portalı tarafından düzenlendi.

Deprem nedeniyle bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmaya bir yenisi daha eklendi ve afet bölgesindeki çalışmalarıyla öne çıkan kişi ve kurumlara da ödülleri verildi.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, 6 Şubat depremi sonrası afet bölgesinde yapılan hizmetlerden dolayı “Afet Bölgesi Hizmet Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Teknopark Ankara Konferans Salonu’nda düzenlenen törende konuşan Asya, “Afet anında bütün belediyeler, kurumlar ve sivil toplum kuruluşları seferber oldu. Biz hep oradaydık. Rabbim o acıyı bir daha millete göstermesin. …Cumhurbaşkanımızın liderliğinde herkesin canı gönülden görevini yaptığına şahit olduk.Devam etsin.Bizi ve ülkemizi her türlü kaza, musibet ve afetlerden muhafaza eylesin.” söz konusu.

koyulhisar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu