Haber

Haberler.com’a ilk açıklama! Genel sekreter, depremzede çocuklara photoshop ile çorap giydirerek böyle savundu

Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl’ın 20 Şubat’ta ziyaret ettiği Kahramanmaraş’ta çektiği fotoğraflar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Söz konusu fotoğraflarda depremzedelerle buluştuğu görülen Çınkıl’ın photoshop ile çorap yaptıktan sonra ayağında çorap olmayan çocuklarla paylaşım yaptığı görülüyor.

ÇOCUKLAR KIRMAYIN diye yaptılar

Kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandıran konu hakkında Haberler.com. HaberlerMüdürü Olgun Kızıltepe’ye açıklama yapan Yahya Çınkıl, “O gün arkadaşlarımla çocukları ziyaret edip kucaklaştık. Ziyaretten fotoğraflar da çekildi. Bilgi işlemdeki arkadaşlar öyle bir şey yaptı ki” Çocuklar küsmesinler, küsmesinler daha iyi olurdu ama oldu. O çocukların her türlü ihtiyacını karşıladığımızı vurgulamak isterim” dedi.

TEPKİLENDİ

Çınkıl’ın hesabından yapılan paylaşımlar sosyal medya kullanıcılarının hemen dikkatini çekti. Birçok kişi photoshop’u anlayamazken Twitter’da şu yorumlar yapıldı: “Photoshop ile çocukların çıplak ayağına çorap geçirmek nedir”, “Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl’ın photoshop’u keşfi…”, ” Ellerinizi çocukların üzerinden çekin.” gösterilerinizi durdurun.”

İşte Yahya Çınkıl’ın paylaştığı photoshop kareleri;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu