İş

Donald Trump’ın Astrologu Gündemi Yıkan İncileri Yorumladı

Amerika’nın Eski Lideri Donald Trump’ın astrologu olarak bilinen Michaela Astro, bu kez Türkiye’nin gündemine gelen İnci Taneleri serisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Amerika Birleşik Devletleri Eski Başkanı Donald Trump’ın Astroloğu adıyla sosyal medyada sıklıkla yer alan Michaela Astro, yaptığı açıklamalarla dikkat çeken bir isim. Tahminlerini sık sık paylaşan ve pek çok kişinin bu tahminlerin çoğunlukla doğru çıktığını söyleyen Michaela Astro, son olarak Galatasaray-Fenerbahçe arasında oynanması planlanan Muhteşem Kupa hakkında konuştu.

Dev derbi maçı, Arabistan’ın başkenti Riyad’daki Al-Awwal Park Stadı’nda oynanacaktı. Ancak Atatürk’e yönelik tavırlar nedeniyle F.Bahçe ve Galatasaray kulüpleri de tavır alarak maçı oynamayı reddetti. Olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan astrolog Michaela Astro, şunları söyledi: “Suudi Arabistan’ın baskısına boyun eğmeyen ve sahaya çıkmayan Galatasaray ve F.Bahçe’yi canı gönülden kutluyoruz. Artık kupayı hangi takımın kazanacağı önemli değil. “Türk milletinin gönlünü kazandınız.” Sözlerini söylemişti.

Michaela Astro da Büyük Derbi ile ilgili tahminlerini paylaştı

Michaela Astro, paylaşımında Mustafa Kemal Atatürk’ün şu sözlerini kullandı: “Bir millet birbirine sıkı sıkıya bağlanmayı bildiği sürece onu yeryüzünde dağıtabilecek hiçbir güç yoktur.”

Yaptığı çalışmalarla ününü uluslararası boyuta taşıyan ünlü astrolog, gündemimize giren yeni dizi İnci Taneleri hakkında bu kez yorum yaparak gündeme gelmeyi başardı.

Birçok siyasetçi ve iş adamına astrolojik danışmanlık hizmeti verdiği bilinen Michaela Astro, şu sözleri paylaştı: “Dizinin hazırlık ve yayınının bir astrolog yardımıyla yapıldığını düşünüyorum.”

“Hayatımızın İncileri”

“Senaryo, oyuncular ve işleyişe ek olarak en ufak detaylar bile düşünülmüş gibi görünüyor” diyen ünlü isim, İnci Tahılları’nı astrolojik açıdan değerlendirdi; Ünlü isim, “Senaryo, oyuncular ve işleyişin yanı sıra en ufak detaylar bile düşünülmüş gibi görünüyor” diyerek İnci Taneleri’ni astrolojik bir tahmin olarak değerlendirdi:

“Dizinin yayın geçmişi astrolojik açıdan oldukça olumlu yönlere sahip gibi görünüyor. Bu nedenle senaryo ve oyuncular kötü olsa bile bu iş yine de işe yarayacaktır.” söz konusu.

Yine astrolog şunu da ifade etti; “İnci Taneleri’ndeki köşk hayatı ve Yılmaz Erdoğan’ın edebi dili bize adeta ders verdi. Ama projenin en büyük kozu çok güçlü senaryo ve oyunculardan geliyor. Ekstra değer kattılar, bazı gerçekler elbette inkar edilemez.”

“Bunlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Herkes üniversitede ve dadıların yanında büyümedi. Hepimiz bir yerden geldik. Kulübümden bir müşterim var. Bakanlardan danışmanlarım da var. Bu köşk hayatında daha büyük gerçekler var. Ancak ekrana ancak bu kadar şey verilebilir. “Oyuncularımızı ve prodüksiyonu yürekten kutluyorum.” Sözlerini şöyle tamamladı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu