Haber

30 Nisan Şanslı Top Sonuçları Açıklandı: 30 Nisan Şanslı Top Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Milli Piyango’nun en sevilen oyunlarından Şans Topu’nda haftanın son çekilişi bu akşam saat 20:00’de gerçekleşti. 30 Nisan Pazar günü, Nisan ayının son günü, noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleştirilen Şans Balosunda talihli 5+1 ödülünün sahibi olacak. 30 Nisan Pazar Baht Topu çekilişinin detayları araştırılmaya başlandı. Peki 30 Nisan Pazar günü Baht Balosu kazandıran numaralar ne oldu? 30 Nisan Pazar Şans Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 30 Nisan Baht Balosu sonuçları…

30 Nisan Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Haftada iki gün, Çarşamba ve Pazar akşamları büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen şans oyunu Lucky Ball’da bu ayın son çekilişi de sona erdi. Ayın son günü 30 Nisan Pazar günü saat 20:00’de noter ve Milli Piyango yetkililerinin huzurunda gerçekleştirilen Şans Topu çekilişinin sonuçları mercek altına alındı. 5+1’lik skorla kazananın büyük ikramiyeyi kazandığı Şans Topu sonuçları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. 30 Nisan Şans Topu çekilişi sonuçları için haberimizde sonuç sorgulama sayfasını inceleyebilirsiniz.

30 Nisan Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı!

30 Nisan Şans Topu’nda kazandıran numaralar; 7, 11, 13, 14, 24, 10 oldu. 5+1’i kimse vuramayınca 5.508.042,49 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devredildi.

30 NİSAN KURU TOPU SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

belenajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu